Szkoła kierowców

Dołącz do Szkoły Kierowców
Uprawnienia ADR
Chcesz pracować jako kierowca zawodowy ADR w wiodącej na rynku firmie transportowej?
Zapewniamy bezpłatne szkolenie, konkurencyjne zarobki i pewną pracę.

Chcesz pracować jako kierowca zawodowy ADR
w wiodącej na rynku firmie transportowej?

Zgłoś się do Szkoły Kierowców organizowanej przez OTP S.A., spółki należącej do Trans Polonia Group. Teraz, w jednym miejscu, możesz zdobyć prawo jazdy kategorii C+E oraz wszelkie inne uprawnienia umożliwiające pracę w zawodzie kierowcy – bez ponoszenia ich kosztów!

Wystarczy, że masz ukończone 21 lat i chcesz zacząć ciekawą pracę. A może brakuje Ci części uprawnień, aby rozpocząć karierę kierowcy zawodowego ADR w ruchu krajowym lub międzynarodowym. Zapraszamy do naszej Szkoły Kierowców, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Wprowadź wszystkie niezbędne dane do formularza zgłoszeniowego dla kandydatów na kierowcę i dołącz do najlepszych! Kierowca – kursy.

Kierowca ADR – szkolenia

Kierowca kursy

Kurs prawa jazdy c+e

Uprawnienia adr

wypełnij formularz
Etapy rekrutacji
Etap 1

Wypełnij formularz rekrutacyjny i prześlij nam swoje CV.

Etap 2

Skontaktujemy się z Tobą, aby Cię lepiej poznać, opowiedzieć o warunkach przystąpienia do Szkoły Kierowców i porozmawiać o pracy kierowcy w ruchu krajowym i międzynarodowym.

Etap 3

Wszystko ustalone? Gratulacje, podpisujesz umowę z Grupą Trans Polonia.

Etap 4

Wysyłamy Cię na szkolenie, na którym uzyskasz pełne uprawnienia kierowcy ADR.

Etap 5

Zostałeś kierowcą zawodowym. Witaj w naszym zespole!

Dlaczego warto

Opłacimy Twoje szkolenie

Otrzymasz 100% dofinansowania do uzyskania pełnych uprawnień kierowcy zawodowego ADR czyli: prawa jazdy C+E oraz kwalifikacji wstępnej przyspieszonej, uprawnień ADR oraz specjalistycznych uprawnień dla przewozów paliw płynnych oraz gazu płynnego (LPG) w zakresie transportu krajowego lub dla przewozów chemii płynnej w zakresie transportu międzynarodowego.

Pewna praca

Po zakończonym pozytywnie szkoleniu gwarantujemy Ci zatrudnienie w ruchu krajowym lub międzynarodowym w jednej ze spółek należących do Grupy Trans Polonia.

Uczciwe wynagrodzenie

Politykę wynagrodzeń dostosowujemy do sytuacji na konkurencyjnym rynku. Otrzymasz rzetelne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy, włożonego zaangażowania, a także osiąganych wymiernych wyników finansowych Grupy Kapitałowej Trans Polonia.

Nowoczesna flota pojazdów

Dbamy o komfort pracy w naszej firmie, dlatego dokładamy najwyższych starań, aby flota, którą dysponują kierowcy była zawsze sprawna i bezpieczna.

NIE WAHAJ SIĘ!
Wyślij nam swoje zgłoszenie
wypełnij formularz