Praca dla kierowcy ADR w Polsce

Wykwalifikowana kadra to klucz do sukcesu!
Kierowca - praca TPG

Trans Polonia Group to blisko 800 wyjątkowych i utalentowanych osób, które
czują nieustanną potrzebę rozwoju i nie boją się wyzwań.

Zatrudniamy blisko 400 niezwykłych i utalentowanych osób! Oferujemy pracę dla kierowców ADR w Polsce, ale też stanowiska dla pracowników biurowych, czy przewoźników specjalizujących się w transporcie międzynarodowym. Jeśli szukasz pracy jako kierowca ADR w Polsce lub za granicą, skontaktuj się z nami już dziś. Gwarantujemy świetne warunki zatrudnienia, ale też szeroki wachlarz dodatkowych korzyści i konkretnych benefitów. Sprawdź, na jakie stanowisko właśnie rekrutujemy. Na naszej stronie znajdziesz wiele interesujących ofert zatrudnienia, by wspomnieć pracę dla kierowcy cysterny. Może szukamy właśnie Ciebie?! Zostań częścią naszej ekipy i podejmij pracę jako kierowca ADR w Polsce.


Praca kierowcy międzynarodowego

Bez względu na to, czy szukasz pracy kierowcy międzynarodowego, czy pracy w kraju, zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami. Praca u nas to nie tylko gwarancja stabilnego i satysfakcjonującego zatrudnienia, ale też szeroka możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia starszych po fachu kolegów. To doskonała sposobność, by jeszcze lepiej poznać branżę i rozwinąć swoje umiejętności na dodatkowych polach. Praca u nas to również pewność dodatkowych korzyści, którymi obejmujemy wszystkich członków naszej ekipy. Jeśli szukasz pracy dla kierowcy międzynarodowego, serdecznie zachęcamy do kontaktu!


Na czym polega praca kierowcy z uprawnieniami ADR?

Praca kierowcy z uprawnieniami ADR to odpowiedzialne zadanie, które bez wahania nazwać można misją. ADR to międzynarodowa konwencja dotykająca problemów drogowego przewozu materiałów i substancji niebezpiecznych. Zgodnie z wytypowanymi zakresami przewożonych ładunków, towary niebezpieczne podzielone są na dziewięć klas, spośród których wymienić można materiały żrące, trujące, wybuchowe, zapalne, zakaźne, czy samozapalne. Ze zrozumiałych względów ich przewożenie wymaga dodatkowych, bardzo restrykcyjnych przepisów, których należy bezwzględnie przestrzegać. Stawka jest naprawdę wysoka, chodzi bowiem o zdrowie i życie dziesiątek, jeśli nie setek, a nawet tysięcy ludzi.

Nie bez znaczenia pozostaje także inny aspekt, dla którego wprowadzane są dodatkowe normy bezpieczeństwa – mowa oczywiście o środowisku naturalnym i przeciwdziałaniu jego ewentualnemu skażeniu. Praca kierowcy z uprawnieniami ADR polega zatem na zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa wszystkim, którzy mogą zetknąć się ze specjalistyczną flotą wiozącą ładunki niebezpieczne.

TPG - TCZEW
Kierowca międzynarodowy

Praca na terenie całej Europy, partnerskie relacje i dobre zarobki. Rekrutację prowadzi biuro w Tczewie.

więcej
TPG - TCZEW
Kierowca krajowy C+E

Praca w kraju w obrębie jednego województwa. Codzienne powroty do domu i atrakcyjne zarobki. Rekrutację prowadzi biuro w Tczewie.

więcej