Praca dla kierowcy C+E

Wykwalifikowana kadra to klucz do sukcesu!
Kierowca - praca TPG

Trans Polonia Group to ponad 500 wyjątkowych i utalentowanych osób, które
czują nieustanną potrzebę rozwoju i nie boją się wyzwań.

Oferujemy pracę dla kierowców ADR w Polsce i za granicą, a także stanowiska dla pracowników biurowych czy przewoźników specjalizujących się przede wszystkim w transporcie krajowym, ale również międzynarodowym. Jeśli szukasz pracy jako kierowca ADR w Polsce lub za granicą, skontaktuj się z nami już dziś.

Gwarantujemy świetne warunki zatrudnienia oraz szeroki wachlarz dodatkowych korzyści i konkretnych benefitów. Sprawdź, na jakie stanowiska właśnie rekrutujemy. Na naszej stronie znajdziesz interesujące oferty zatrudnienia, takie jak praca dla kierowcy cysterny LPG. Może szukamy właśnie Ciebie? Zostań częścią naszej ekipy i podejmij pracę jako kierowca ADR!

TPG - TCZEW
Kierowca międzynarodowy

Praca na terenie całej Europy, partnerskie relacje i dobre zarobki. Rekrutację prowadzi biuro w Tczewie.

więcej
TPG - TCZEW
Kierowca krajowy C+E

Praca w kraju w obrębie jednego województwa. Codzienne powroty do domu i atrakcyjne zarobki. Rekrutację prowadzi biuro w Tczewie.

więcej

Dlaczego warto podjąć pracę kierowcy zawodowego ADR w Europie?

Jeżeli chcesz rozwijać karierę rynku międzynarodowym, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą pracy dla kierowcy ADR w Europie. Zatrudnienie w naszej firmie pozwala na nieustanny rozwój i gwarantuje stabilność finansową. Dzięki zgranemu zespołowi i doświadczonym pracownikom zyskasz satysfakcję z pracy, a także możliwość zdobycia praktycznej wiedzy od kolegów po fachu. Stanowisko kierowcy ADR w Europie to doskonała sposobność, by jeszcze lepiej poznać branżę i rozwinąć swoje umiejętności na dodatkowych polach. Dla wszystkich członków naszej ekipy przygotowaliśmy różnego rodzaju udogodnienia. Zapewniamy także nowoczesny, wygodny w obsłudze sprzęt, zgodny z normami i wymaganiami bezpieczeństwa. Jeśli szukasz pracy dla kierowcy ADR w Europie, serdecznie zachęcamy do kontaktu!


Na czym polega praca kierowcy z uprawnieniami ADR?

Praca kierowcy z uprawnieniami ADR to odpowiedzialne zadanie, które bez wahania nazwać można misją. ADR to międzynarodowa konwencja dotykająca problemów drogowego przewozu materiałów i substancji niebezpiecznych. Zgodnie z wytypowanymi zakresami przewożonych ładunków, towary niebezpieczne podzielone są na dziewięć klas, spośród których wymienić można materiały żrące, trujące, wybuchowe, zapalne, zakaźne, czy samozapalne. Ze zrozumiałych względów ich przewożenie wymaga dodatkowych, bardzo restrykcyjnych przepisów, których należy bezwzględnie przestrzegać. Stawka jest naprawdę wysoka, chodzi bowiem o zdrowie i życie setek, a nawet tysięcy ludzi.

Nie bez znaczenia pozostaje także inny aspekt, dla którego wprowadzane są dodatkowe normy bezpieczeństwa – mowa oczywiście o środowisku naturalnym i przeciwdziałaniu jego ewentualnemu skażeniu. Praca kierowcy z uprawnieniami ADR polega zatem na zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa wszystkim, którzy mogą zetknąć się ze specjalistyczną flotą wiozącą ładunki niebezpieczne.