Kierowca ADR w Polsce i inne,
atrakcyjne oferty pracy

Wykwalifikowana kadra to klucz do sukcesu!
Kierowca - praca TPG

Trans Polonia Group to blisko 800 wyjątkowych i utalentowanych osób, które
czują nieustanną potrzebę rozwoju i nie boją się wyzwań.

Dostępne stanowiska pracy dla kierowców

Szukasz pracy jako kierowca ADR w Polsce lub za granicą? Skontaktuj się z nami! Zapewniamy doskonałe warunki zatrudnienia i bogaty pakiet dodatkowych korzyści. Zobacz, na jakie stanowiska aktualnie rekrutujemy.

Na naszej stronie znajdziesz różne oferty pracy, więc jeśli jedna z nich wydaje Ci się interesująca, nie wahaj się skontaktować z rekruterami. Mamy zapotrzebowanie na wyspecjalizowanych kierowców do transportu paliw, którzy uzyskali niezbędne uprawnienia oraz kierowców w transporcie międzynarodowym. Znajdziesz tu oferty pracy kierowcy w Płocku i innych miastach Polski.

Korzystne warunki zatrudnienia

Niezależnie od tego, czy szukasz pracy kierowcy cysterny ADR, czy masz uprawnienia do kierowania pojazdami kategorii C lub E, zachęcamy Cię do przejrzenia ofert wolnych stanowisk. Praca u nas to możliwość poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach oraz możliwość korzystania z wielu bonusów i innych atrakcyjnych dodatków.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że tym, co najbardziej interesuje kandydatów do pracy kierowcy w kraju – w Płocku lub innych miastach, oraz na trasach międzynarodowych jest wysokość zarobków. Gwarantujemy, że nie będziesz rozczarowany, dlatego zachęcamy do kontaktu i poznania szczegółów.


Zapoznaj się z ofertami pracy
i dołącz do nas!
TPG - TCZEW
Kierowca międzynarodowy

Praca na terenie całej Europy, partnerskie relacje i dobre zarobki. Rekrutację prowadzi biuro w Tczewie.

więcej
OTP - PŁOCK
Kierowca krajowy

Codzienne zjazdy do domu i uczciwe wynagrodzenie zawsze na czas. Rekrutację prowadzi biuro w płocku.

więcej