Praca jako kierowca krajowy
lub międzynarodowy

Wierzymy, że za powodzeniem każdego przedsiębiorstwa stoją jego pracownicy. To oni stanowią o naszej sile i wyjątkowości, dlatego wychodzimy im naprzeciw i staramy się odpowiadać na ich oczekiwania.

01

Korzystne warunki współpracy

Chcesz rozpocząć pracę kierowcy krajowego lub międzynarodowego, a może myślisz o pracy w biurze? Bez względu na wybraną ścieżkę kariery zapewnimy Ci jasne zasady współpracy. Oferujemy nie tylko zatrudnienie na korzystnych warunkach, ale również szkolenia dla kierowców różnych kategorii i specjalizacji. Działalność firmy opiera się na docenieniu różnic między pracownikami, dlatego opieramy politykę personalną na prostych i równych dla wszystkich zasadach. Naszym celem jest stworzenie takiego miejsca pracy, w którym pracownik czuje się szanowany i może w pełni rozwinąć swój potencjał.

Ikona w tle
02

Zasady, jakimi kierujemy się w działalności

Gwarantujemy uczciwe wynagrodzenie
Aby pozyskać osoby o odpowiednich kwalifikacjach, dostosowujemy politykę wynagrodzeń do sytuacji na konkurencyjnym rynku. Każdej zatrudnionej osobie, niezależnie od tego czy wykonuje pracę kierowcy zawodowego czy pełni funkcje administracyjne, gwarantujemy rzetelne wynagrodzenie. Jest ono adekwatne do wykonywanej pracy, włożonego zaangażowania, a także osiąganych wymiernych wyników finansowych TPG.

Ikona w tle
03
Zapewniamy komfortowe i bezpieczne warunki pracy

Wybieramy najnowsze rozwiązania techniczne, dbając o bezpieczeństwo naszych pracowników i komfort pracy w firmie. Kierowcy korzystają z nowoczesnego sprzętu, który jest systematycznie i kompetentnie serwisowany. Nasza flota składa się z ciągników marki Volvo i Mercedes, a średni wiek auta nie przekracza 2 lat. Niski wiek floty transportowej obniża ryzyko wystąpienia awarii i tym samym zwiększa pewność i terminowość realizowanych przewozów

Ikona w tle
04
Dbamy o Ciebie i Twoich bliskich

Wiemy, że praca w transporcie nie należy do najłatwiejszych, dlatego zdejmujemy z Twoich ramion ciężar troski o zdrowie i dobrostan Twojej rodziny. Pracownikom oferujemy atrakcyjne pakiety ubezpieczeń grupowych i zdrowotnych, którymi mogą objąć także członków swojej rodziny, aby zapewnić im bezpieczeństwo. Zachęcamy również do aktywności fizycznej i pasji sportowych, które staramy się wspierać.

Ikona w tle
05
Edukacja i rozwój

Wspieramy naszych pracowników w rozwoju zawodowym, tworząc przestrzeń do tego, aby dzielili się między sobą wiedzą i doświadczeniem. Chcemy też, by nasi pracownicy rozwijali swoje kompetencje, które przekładają się na efektywne realizowanie codziennych zadań i osiąganie najlepszych wyników dla zespołu i dla całej firmy.

Ikona w tle
06
Otwarta komunikacja, dobra atmosfera

W pracy stawiamy na partnerskie relacje, otwartość i rzetelność. A po pracy lubimy wspólne, przyjemne spędzanie czasu. Organizujemy różnego rodzaju imprezy firmowe, a oprócz tego integrujemy się w ramach poszczególnych działów. W ogólnodostępnej kuchni znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby dobrze zacząć dzień.

Ikona w tle
07
Coś od siebie

Pracujemy, aby osiągać odpowiednie wyniki, ale to nie wszystko co się dla nas liczy. Szczególnie dumni jesteśmy z tego, że potrafimy podzielić się naszym sukcesem i takim podejściem zarazić pracowników. Wspieramy organizacje działające na rzecz dzieci i młode talenty sportowe. Corocznie uczestniczymy też w programie Szlachetna Paczka i w finale WOŚP.

Ikona w tle
To tylko kilka wybranych powodów, dla których warto dołączyć do nas na dłużej!
Dołącz do naszego zespołu i sprawdź pozostałe.