Dlaczego warto

Wierzymy, że za powodzeniem każdego przedsiębiorstwa stoją jego pracownicy. To oni stanowią o naszej sile i wyjątkowości, dlatego wychodzimy im naprzeciw i staramy się odpowiadać na ich oczekiwania.

01
Zapewniamy jasne zasady współpracy

W naszej firmie doceniamy różnice między pracownikami opierając politykę personalną na prostych i równych dla wszystkich zasadach. Naszym celem jest stworzenie takiego miejsca pracy, w którym pracownik czuje się szanowany i może w pełni rozwinąć swój potencjał.

Ikona w tle
02
Gwarantujemy uczciwe wynagrodzenie

Aby pozyskać osoby o odpowiednich kwalifikacjach, dostosowujemy politykę wynagrodzeń do sytuacji na konkurencyjnym rynku. Każdej zatrudnionej osobie gwarantujemy rzetelne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy, włożonego zaangażowania, a także osiąganych wymiernych wyników finansowych TPG.

Ikona w tle
03
Zapewniamy komfortowe i bezpieczne warunki pracy

Wybieramy najnowsze rozwiązania techniczne, dbając o bezpieczeństwo naszych pracowników i komfort pracy w firmie. Nasi kierowcy pracują na nowoczesnym sprzęcie, systematycznie i kompetentnie serwisowanym.

Ikona w tle
04
Dbamy o Ciebie i Twoich bliskich

Wiemy, że praca w transporcie nie należy do najłatwiejszych, dlatego zdejmujemy z Twoich ramion ciężar troski o zdrowie i dobrostan Twojej rodziny. Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjne pakiety ubezpieczeń grupowych i zdrowotnych, którymi mogą objąć także członków swojej rodziny. Zachęcamy również do aktywności fizycznej i wspieramy pasje sportowe.

Ikona w tle
05
Edukacja i rozwój

Wspieramy naszych pracowników w rozwoju zawodowym, tworząc przestrzeń do tego, aby dzielili się między sobą wiedzą i doświadczeniem. Chcemy też, by nasi pracownicy rozwijali swoje kompetencje, dzięki czemu mają możliwość efektywnie realizować codzienne zadania i osiągać najlepsze wyniki dla zespołu, jak i całej firmy.

Ikona w tle
06
Otwarta komunikacja, dobra atmosfera

W pracy stawiamy na partnerskie relacje, otwartość i rzetelność. A po pracy lubimy się wspólnie rozerwać. Bierzemy udział w spotkaniach firmowych połączonych z integracją. Oprócz tego integrujemy się w ramach poszczególnych działów. W naszej kuchni znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby dobrze zacząć dzień.

Ikona w tle
07
Coś od siebie

Pracujemy, aby osiągać odpowiednie wyniki, ale to nie wszystko co się dla nas liczy. Szczególnie dumni jesteśmy z tego, że potrafimy podzielić się naszym sukcesem i takim podejściem zarazić pracowników. Wspieramy organizacje działające na rzecz dzieci i młode talenty sportowe. Corocznie uczestniczymy też w programie Szlachetna Paczka i w finale WOŚP.

Ikona w tle
To tylko kilka wybranych powodów, dla których warto dołączyć do nas na dłużej!
Dołącz do naszego zespołu i sprawdź pozostałe.