Dlaczego warto

Wierzymy, że za powodzeniem każdego przedsiębiorstwa stoją jego pracownicy. To oni stanowią o naszej sile i wyjątkowości, dlatego wychodzimy im naprzeciw i staramy się odpowiadać na ich oczekiwania.

01
Zapewniamy jasne zasady współpracy

W naszej firmie doceniamy różnice między pracownikami opierając politykę personalną na prostych i równych dla wszystkich zasadach. Naszym celem jest stworzenie takiego miejsca pracy, w którym pracownik czuje się szanowany i może w pełni rozwinąć swój potencjał.

02
Gwarantujemy uczciwe wynagrodzenie

Aby pozyskać osoby o odpowiednich kwalifikacjach, dostosowujemy politykę wynagrodzeń do sytuacji na konkurencyjnym rynku. Każdej zatrudnionej osobie gwarantujemy rzetelne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy, włożonego zaangażowania, a także osiąganych wymiernych wyników finansowych TPG.

03
Zapewniamy komfortowe i bezpieczne warunki pracy

Wybieramy najnowsze rozwiązania techniczne, dbając o bezpieczeństwo naszych pracowników i komfort pracy w firmie. Nasi kierowcy pracują na nowoczesnym sprzęcie, systematycznie i kompetentnie serwisowanym.

04
Dbamy o Ciebie i Twoich bliskich

Wiemy, że praca w transporcie nie należy do najłatwiejszych, dlatego zdejmujemy z Twoich ramion ciężar troski o zdrowie i dobrostan Twojej rodziny. Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjne pakiety ubezpieczeń grupowych i zdrowotnych, którymi mogą objąć także członków swojej rodziny. Zachęcamy również do aktywności fizycznej i wspieramy pasje sportowe.

05
Edukacja i rozwój

Wspieramy naszych pracowników w rozwoju zawodowym, tworząc przestrzeń do tego, aby dzielili się między sobą wiedzą i doświadczeniem. Chcemy też, by nasi pracownicy rozwijali swoje kompetencje, dzięki czemu mają możliwość efektywnie realizować codzienne zadania i osiągać najlepsze wyniki dla zespołu, jak i całej firmy.

06
Otwarta komunikacja, dobra atmosfera

W pracy stawiamy na partnerskie relacje, otwartość i rzetelność. A po pracy lubimy się wspólnie rozerwać. Bierzemy udział w spotkaniach firmowych połączonych z integracją. Oprócz tego integrujemy się w ramach poszczególnych działów. W naszej kuchni znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby dobrze zacząć dzień.

07
Coś od siebie

Pracujemy, aby osiągać odpowiednie wyniki, ale to nie wszystko co się dla nas liczy. Szczególnie dumni jesteśmy z tego, że potrafimy podzielić się naszym sukcesem i takim podejściem zarazić pracowników. Wspieramy organizacje działające na rzecz dzieci i młode talenty sportowe. Corocznie uczestniczymy też w programie Szlachetna Paczka i w finale WOŚP.

To tylko kilka wybranych powodów, dla których warto dołączyć do nas na dłużej!
Dołącz do naszego zespołu i sprawdź pozostałe.