Kontakt

Masz pytania odnośnie ofert pracy czy procesu rekrutacji?
Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania. Nie znalazłeś właściwej informacji? Napisz lub zadzwoń do naszego biura w Tczewie.
Nasza lokalizacja
POLSKA - TCZEW
Trans Polonia Group
ul. Rokicka 16
83-110 Tczew (GDAŃSK AREA)
info@transpolonia.pl
REKRUTACJA
(+48) 58 533 90 15
fax (+48 58) 533 90 10
rekrutacja@transpolonia.pl
Masz pytanie? Sprawdź czy mamy na nie gotową odpowiedź
1. Gdzie trafi moje CV?
Strzałka w dół

TPG to grupa spółek transportowych z siedzibą w Tczewie. Prowadzimy rekrutację pracowników biurowych i kierowców C+E z całej Polski do transportu na terenie kraju i za granicą. Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania.

2. Jaka jest forma zatrudniania kierowców?
Czy TPG zatrudnia na umowę o pracę?
Strzałka w dół

Zarówno w ruchu międzynarodowym jak i krajowym oferujemy kierowcom umowę o pracę. Istnieje też możliwość podjęcia współpracy na zasadzie własnej działalności gospodarczej. O szczegóły i warunki zapytaj podczas rozmowy z rekruterem.

3. Aplikuję na stanowisko kierowcy, jakie dokumenty powinienem przygotować?
Strzałka w dół

Przygotuj swoje CV i ewentualnie list motywacyjny, dzięki którym poznamy Cię lepiej. Niezbędne będą także dokumenty potwierdzające Twoje uprawnienia zawodowe: prawo jazdy C+E i ADR (cysterny), karta kierowcy, orzeczenie lekarskie i psychologiczne oraz ewentualnie zaświadczenie o niekaralności. Dodatkowo, jeśli aplikujesz na stanowisko Kierowcy w ruchu krajowym potrzebne będą uprawnienia zawodowe do przewozów gazu płynnego lub asfaltu takie jak ADR kl. 2 i 9, TDT kl. 2 i 9. Pamiętaj, że jeśli brakuje Ci odpowiednich kwalifikacji, możesz zapisać się do naszej szkoły dla kierowców. Więcej o tym znajdziesz tutaj https://kariera.transpoloniagroup.pl/szkola-kierowcow/

4. Czy przyjmujemy kierowców bez doświadczenia?
Strzałka w dół

Tak. Liczy się dla nas Twoje podejście do pracy i zaangażowanie. Każdy kierowca wyjeżdża w trasę po szkoleniu teoretycznym i praktycznym.

5. Co powinienem wiedzieć o rozmowie rekrutacyjnej?
Strzałka w dół

Przebieg spotkania może zależeć od stanowiska, miejsca zatrudnienia i tego czy aplikujesz do biura, czy chcesz zostać naszym kierowcą. Rekruter, podczas pierwszej rozmowy telefonicznej, poinformuje Cię o dalszych krokach. Jedna ważna zasada, do rozmowy warto się przygotować. Dobrze jest wiedzieć, czym zajmuje się firma i jakimi wartościami się kieruje. To jak dobrze znasz firmę, do której przychodzisz na rozmowę, dowodzi również zaangażowania i na pewno zostanie docenione. Oczywiście nie musisz wiedzieć wszystkiego, sami również opowiemy o działalności firmy zarówno na rozmowie, jak i Twojego pierwszego dnia pracy.

6. Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej?
Strzałka w dół

Poczytaj o naszej firmie i poznaj specyfikę naszej pracy. Przygotuj się również do odpowiedzi na często zadawane pytania, np. przemyśl, jakie są Twoje mocne strony i co możesz wnieść do naszej organizacji. Na pewno zapytamy Cię o Twoje doświadczenie zawodowe, co Tobą kierowało w wyborze szkoły i dlaczego chcesz do nas dołączyć. Zastanów się też, ile chciałbyś zarabiać, czy jesteś gotowy do negocjacji i od kiedy mógłbyś dołączyć do naszego zespołu. Pamiętaj, że będziemy starali się Cię lepiej poznać, dlatego po prostu bądź sobą.

7. Czy na rozmowie poznam moje ewentualne zarobki?
Strzałka w dół

Na rozmowie poruszamy kwestie wynagrodzenia. Na pewno zapytamy o Twoje oczekiwania i podamy nasze propozycje zgodne z siatką wynagrodzeń w naszej firmie. Ostatecznie wysokość Twojej przyszłej pensji to wypadkowa naszej rozmowy, wspomnianej siatki i oceny Twoich kwalifikacji.

8. Czy znajomość języka angielskiego jest wymagana?
Strzałka w dół

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie na pewno Twoim atutem, ale nie na wszystkich stanowiskach jest wymagana. Na stanowiskach administracyjnych, w księgowości, w transporcie krajowym czy w pracy z dokumentami nie musisz znać języka obcego, natomiast w spedycji i planowaniu międzynarodowym język angielski to podstawa. Tu Twoim atutem będzie drugi język obcy.