Kontakt

Masz pytania odnośnie ofert pracy czy procesu rekrutacji? Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania. Nie znalazłeś właściwej informacji? Napisz lub zadzwoń do właściwego biura w Płocku lub w Tczewie.

Nasze lokalizacje
POLSKA - TCZEW
Trans Polonia Group
ul. Rokicka 16
83-110 Tczew (GDAŃSK AREA)
info@transpolonia.pl
REKRUTACJA
(+48) 58 533 90 15
fax (+48 58) 533 90 10
rekrutacja@transpolonia.pl
POLSKA - PŁOCK
OTP S.A.
ul. Chemików 7
09-411 Płock
kontakt@otpsa.pl
REKRUTACJA
tel. (+48) 24 365 71 77
fax (+48) 24 367 73 87
rekrutacja@otpsa.pl
Masz pytanie? Sprawdź czy mamy na nie gotową odpowiedź
1. Gdzie trafi moje CV do biura w Płocku czy w Tczewie?
Strzałka w dół

TPG to grupa spółek i mamy dwie lokalizacje w Polsce. Rekrutacje w zależności od stanowiska i specyfiki pracy prowadzi biuro w Tczewie lub w Płocku. Sprawdź szczegóły w ofercie, na którą chcesz aplikować i w procesie rekrutacji kontaktuj się z właściwym biurem.

2. Jaka jest forma zatrudniania kierowców?
Czy TPG zatrudnia na umowę o pracę?
Strzałka w dół

Zarówno w ruchu międzynarodowym (Biuro odpowiedzialne za zatrudnienie – Tczew) jak i krajowym (Biuro odpowiedzialne za zatrudnienie – Płock) oferujemy kierowcom umowę o pracę. Istnieje też możliwość podjęcia współpracy na zasadzie własnej działalności gospodarczej. O szczegóły i warunki zapytaj podczas rozmowy z rekruterem.

3. Aplikuję na stanowisko kierowcy, jakie dokumenty powinienem przygotować?
Strzałka w dół

Przygotuj swoje CV i ewentualnie list motywacyjny, dzięki którym poznamy Cię lepiej. Niezbędne będą także dokumenty potwierdzające Twoje uprawnienia zawodowe: prawo jazdy C+E i ADR (cysterny), karta kierowcy, orzeczenie lekarskie i psychologiczne oraz ewentualnie zaświadczenie o niekaralności. Dodatkowo, jeśli aplikujesz na stanowisko Kierowcy w ruchu krajowym (w OTP S.A.) potrzebne będą uprawnienia zawodowe do przewozów paliw lub gazu płynnego takie jak ADR kl. 2 i 3, TDT kl. 2 i 3. W przypadku ich braku istnieje możliwość sfinansowania kursów w kierunku ich zdobycia.

4. Czy przyjmujemy kierowców bez doświadczenia?
Strzałka w dół

Tak. Liczy się dla nas Twoje podejście do pracy i zaangażowanie. Kierowca bez doświadczenia w pierwszą trasę wyjeżdża z naszym kierowcą-trenerem, aby lepiej poznać tą pracę.

5. Co powinienem wiedzieć o rozmowie rekrutacyjnej?
Strzałka w dół

Przebieg spotkania może zależeć od stanowiska, miejsca zatrudnienia i tego czy aplikujesz do biura czy chcesz zostać naszym kierowcą. Rekruter, podczas pierwszej rozmowy telefonicznej, poinformuje Cię o dalszych krokach. Jedna ważna zasada, do rozmowy warto się przygotować.

6. Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej?
Strzałka w dół

Poczytaj o naszej firmie i poznaj specyfikę naszej pracy. Przygotuj się również do odpowiedzi na często zadawane pytania, np. przemyśl, jakie są Twoje mocne strony i co możesz wnieść do naszej organizacji. Zastanów się też ile chciałbyś zarabiać, czy jesteś gotowy do negocjacji i od kiedy mógłbyś dołączyć do naszego zespołu.