Praca biurowa w firmie transportowej

Wykwalifikowana kadra to klucz do sukcesu!
Trans Polonia Group to ponad 500 wyjątkowych i utalentowanych osób, które
czują nieustanną potrzebę rozwoju i nie boją się wyzwań.

Praca biurowa w Tczewie

Działalność firmy transportowej to nie tylko kierowcy, lecz także grono pracowników biurowych, którzy czuwają nad prawidłowym przebiegiem przewozu. Jeżeli sądzisz, że praca biurowa w naszej siedzibie w Tczewie to coś dla Ciebie, skontaktuj się z nami! Gwarantujemy korzystne płace, stabilne zatrudnienie oraz komfortowe warunki pracy. Zobacz, jakie stanowiska możemy Ci zaproponować.

TPG - TCZEW
Młodszy Księgowy

Znasz podstawowe zasady księgowości i chcesz rozwijać się w tej dziedzinie? Zapraszamy do Trans Polonii! Dowiedz się więcej o prowadzonej aktualnie rekrutacji na stanowisko Młodszy Księgowy.

więcej
TPG - TCZEW
Specjalista ds. Kadr i Płac

Masz doświadczenie w pracy kadrowej i szukasz stabilnego zatrudnienia? Zapraszamy do Trans Polonii! Dowiedz się więcej o prowadzonej aktualnie rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac.

więcej
TPG - TCZEW
Asystent Spedycji

Jesteś komunikatywny, otwarty i chcesz zdobyć doświadczenie w jednej z najbardziej rozwijających się branży? Zapraszamy do Trans Polonii! Dowiedz się więcej o prowadzonej aktualnie rekrutacji na stanowisko Asystenta Spedycji.

więcej
TPG - TCZEW
Przedstawiciel Handlowy w Hiszpanii

Masz doświadczenie w handlu lub branży transportowej i bardzo dobrze znasz język hiszpański? Zapraszamy do Trans Polonii! Dowiedz się więcej o prowadzonej aktualnie rekrutacji na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w Hiszpanii.

więcej
TPG - TCZEW
Brak interesującej Cię oferty? Zostaw nam swoje CV.

Nie martw się, jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty. Zostaw nam swoje CV i wybierz, w jakich działach chciałbyś pracować. Jeśli będziemy prowadzić do nich rekrutację lub uznamy, że po prostu chcemy Cię w swoim zespole, na pewno się odezwiemy.

więcej

Co warto wiedzieć o pracy biurowej w TPG?

Każda firma opiera swoją działalność na pracy i zaangażowaniu pracowników. Wśród stanowisk, na jakie poszukujemy kandydatów, przeważają oferty dla kierowców. Jednak bez prawidłowo prowadzonych czynności biurowych, praca przewoźników nie mogłaby odbywać się sprawnie i efektywnie. Dlatego z wielką radością witamy w naszym gronie nowych pracowników o różnych kwalifikacjach. Szukamy osób, które są zainteresowane pracą administracyjną w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i preferencyjnych warunkach zatrudnienia. Chętnie zatrudniamy specjalistów w branży logistycznej, tj. dyspozytorów i asystentów spedycji.

Korzyści związane z pracą biurową w naszej firmie

Praca w biurze daje wiele możliwości rozwoju zawodowego. Nasza siedziba w Tczewie położona jest w dogodnej lokalizacji i jest doskonale wyposażona, dzięki czemu wykonywanie obowiązków stanie się wygodniejsze i przyjemniejsze. Zdajemy sobie sprawę, że praca w branży transportowej bywa trudna i stresująca. Dlatego zawsze staramy się docenić zaangażowanie pracowników, którym, oprócz korzystnego wynagrodzenia, oferujemy także pakiet dodatków. Możesz liczyć na wiele bonusów, które uczynią codzienną pracę o wiele atrakcyjniejszą.


Ponadto oferujemy pracę w zgranym, ambitnym zespole, który podzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem i sprawi, że każdy dzień będzie efektywny. Dostęp do nowoczesnego sprzętu komputerowego z pewnością znacząco ułatwi wykonywanie spraw służbowych, a stałe godziny pracy przyczynią się do produktywnej organizacji dnia. Jeśli jedna z ofert dostępnych aktualnie na stronie przypadła Ci do gustu, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością porozmawiamy na temat Twoich możliwości i oczekiwań. Zachęcamy również do przesłania CV, które umieścimy w bazie kandydatów.

Zapoznaj się z ofertami pracy
i dołącz do nas!