Praca kierowcy międzynarodowego

Oferty zatrudnienia na stanowiskach kierowców różnych kategorii

Chcesz rozpocząć przygodę zawodową jako kierowca zagranicznych kursów? Jesteś w dobrym miejscu! Nieustannie poszukujemy pracowników do naszego zespołu. Oferujemy Ci pracę kierowcy międzynarodowego.

Trans Polonia Group, z uwagi na dynamiczny rozwój, prowadzi stałą rekrutację na stanowisko kierowcy. Szukamy pracowników dysponujących uprawnieniami kategorii C+E, którym powierzymy transportowanie płynnej chemii, płynnych produktów spożywczych i asfaltów. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy, zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami i poznania szczegółów każdej z ofert, która przypadła Ci go gustu.

Zatrudnienie w renomowanej firmie

Transportem zajmujemy się już od lat, dlatego wiemy, że praca kierowcy międzynarodowego i krajowego jest odpowiedzialna i zmusza do radzenia sobie w wielu stresujących sytuacjach. Pracowników zawsze traktujemy z szacunkiem i staramy się odpowiadać na ich bieżące potrzeby. U nas skorzystasz z pakietów ubezpieczeń, które pozwolą Ci czuć się pewnie i zadbać o bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny. Jeśli chcesz poznać nas bliżej, wyślij zgłoszenie lub skontaktuj się by porozmawiać z rekruterami.